117 відгуків
VIBER для замовлень +380 (50) 559-46-60

У зв'язку з тим, що виробництво знаходиться за містом в зоні поганого мобільного зв'язку, замовлення і повідомлення для компанії можна відправити на Viber +380 (50) 559-46-60 або електронну пошту - zakaz@balyasina.com.ua.

Лестницы. Комплектующие для Деревянных Лестниц. Мебельный Щит.
+380 (97) 089-21-87
+380 (50) 559-46-60
+380 (50) 559-46-60

Вагонка та погонаж

Поява терміна «вагонка» пов'язана з обшивкою стін транспортних вагонів. Для цієї мети були потрібні рівні гладкі дошки c двосторонньої вибіркою, які дозволяли б приховати щілини. У наш час «вагонкою» називають оздоблювальні дерев'яні дошки, висушені і простроганные c чотирьох сторін з заданим профілем, що мають шпунт і паз для стикування по площині. Дерев'яну вагонку широко використовують для зовнішньої і внутрішньої обробки заміських будинків, саун, альтанок і т. п. Популярність вагонки пояснюється ee безперечною перевагою перед багатьма іншими оздоблювальними матеріалами — екологічною чистотою. Вагонка — деревне натуральний матеріал, природно регулює вологість у приміщенні.

Досить часто виробники вживають слово «євровагонка». Приставка «євро» не означає, що матеріал виготовлений в Європі. Євровагонкою називають дошки, виготовлені c дотриманням європейських стандартів якості, тоді як до «просто» вагонки пред'являють вимоги вітчизняного Госту. У Європі до оздоблювальних матеріалів вимоги дуже високі, тому євровагонка виробляється з деревини більш високого гатунку, і ee поверхні краще оброблені.

Дерев'яну вагонку поділяють по сортності: від високого A до низького C. Чим жорсткіше вимоги, тим вище сорт вагонки. Підставою поділу служать природні вади деревини (сучки, тріщини, трубчатость серцевини, смоляні кишеньки, поразки комахами, гниль тощо) і недоліки, що з'явилися в процесі виробництва вагонки (запив, вм'ятина, скол, хвилястість поверхні тощо).
Технологічної різниці у процесі виробництва різних сортів вагонки немає. Всі дошки проходять однаковий цикл обробки і сушіння, a поділ відбувається на етапі відбору готових матеріалів.

Вагонка кріпиться з допомогою спеціальних скоб - кляймерів на монтажну рейку або брус, які кріплять через 0,4 - 0,6 м. Для завершальної обробки пропонуємо супутній погонаж - лиштва, нащільник, плінтус, кутники зовнішні і внутрішні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner