117 відгуків
VIBER для замовлень +380 (50) 559-46-60

У зв'язку з тим, що виробництво знаходиться за містом в зоні поганого мобільного зв'язку, замовлення і повідомлення для компанії можна відправити на Viber +380 (50) 559-46-60 або електронну пошту - zakaz@balyasina.com.ua.

Лестницы. Комплектующие для Деревянных Лестниц. Мебельный Щит.
+380 (97) 089-21-87
+380 (50) 559-46-60
+380 (50) 559-46-60

Ступені

  Дерев'яна щабель - це той елемент, який, поряд з тятивою, піддається найбільшому навантаженні в процесі експлуатації. Однак, крім несучої навантаження, ступінь піддається безпосередньому механічного впливу, особливо на сходах з великою прохідністю людей. Тому для виготовлення сходів і, зокрема, ступенів використовується деревина твердих порід, найбільш пріоритетними з яких є бук, дуб та ясен.

За якістю деревини сходи діляться на сорти якості А, У і З. Сорт А - найвищий і, відповідно, більш дорогою. Характеризується відсутністю сучків, заболоні і серцевини.

За технологією виготовлення сходи бувають цельноламельные (на фото внизу зліва) і відокремлюються/, інтимно з'єднані по довжині (на фото внизу праворуч), що також впливає на ціну виробу. Цельноламельные ступені дорожче, ніж відокремлюються/, інтимно з'єднані.

 

Цельноламельная і зрощена ступеня

 

                     Цельноламельная щабельЗрощена щабель

Ми пропонуємо як цельноламельные, так і відокремлюються/, інтимно з'єднані ступені і підсходинки з бука, дуба та ясена сорту А, тобто, найбільш якісний і прийнятний за ціною товар, в наявності зі складу готової продукції, яка користується особливою популярністю як у професійних столярів, які займаються виготовленням сходів, так і у тих, хто вирішив зібрати сходи своїми руками. Ступені більш низьких сортів, а також не стандартних розмірів, реалізуємо під замовлення.

При виготовленні сходів важливо захистити сходи від впливу негативних факторів (перепади температури, волога тощо). Матеріал, з якого виготовлені сходи, повинен бути оброблений спеціальним захисним шаром. Весь товар виготовлений з екологічно чистої деревини і має вологість 8-12 %, необхідну для подальшої правильної експлуатації.

Термін придатності ступенів не обмежений при дотриманні умов зберігання комплектуючих для дерев'яних сходів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner