117 відгуків
VIBER для замовлень +380 (50) 559-46-60

У зв'язку з тим, що виробництво знаходиться за містом в зоні поганого мобільного зв'язку, замовлення і повідомлення для компанії можна відправити на Viber +380 (50) 559-46-60 або електронну пошту - zakaz@balyasina.com.ua.

Лестницы. Комплектующие для Деревянных Лестниц. Мебельный Щит.
+380 (97) 089-21-87
+380 (50) 559-46-60
+380 (50) 559-46-60

Стовпи

  Стовп (сходовий стовп) служить головною опорою і основою для балюстради. Міцність кріплення стовпів визначає міцність кріплення всієї балюстради. Стовп, який закріплений внизу, називається початковим або опорним. Також стовп необхідно кріпити і нагорі сходів. Цей стовп називається завершальним. Стовпи також кріпляться в місцях зміни напрямку поручнів. У цьому випадку вони називаються проміжними стовпами.

Крім конструктивних функцій, стовп виконує ще й естетичну. Він повинен бути окрасою в інтер'єрі, надавати сходах індивідуальний вигляд. Дерев'яний запрошення початковий стовп часто роблять дійсно красивим. Для цього використовують як машинний, так і ручне різьблення по дереву. Малюнок можна придумати будь-якій, але найчастіше це поперечні й поздовжні лінії, гвинтова нарізка, завихрення, різний орнамент. Як правило, верхню частину стовпа прикрашає "куля". Також можна зустріти і нестандартні твори мистецтва, наприклад, вирізані з дерева скульптури або прикраса художньою різьбою.

Пропонуємо асортимент стовпів з бука, дуба та ясена в якості стандартних, типових позицій у наявності зі складу готової продукції, яка користується особливою популярністю як y професійних столярів, які займаються виготовленням сходів, так і y тих, хто вирішив зібрати сходи своїми руками.

Термін придатності не обмежений при дотриманні умов зберігання комплектуючих для дерев'яних сходів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner