117 відгуків
VIBER для замовлень +380 (50) 559-46-60

У зв'язку з тим, що виробництво знаходиться за містом в зоні поганого мобільного зв'язку, замовлення і повідомлення для компанії можна відправити на Viber +380 (50) 559-46-60 або електронну пошту - zakaz@balyasina.com.ua.

Лестницы. Комплектующие для Деревянных Лестниц. Мебельный Щит.
+380 (97) 089-21-87
+380 (50) 559-46-60
+380 (50) 559-46-60

Меблевий щит, тятива, косоури

  Меблевий щит або, як його ще називають, столярна плита - це ідеальний матеріал для виготовлення дерев'яних сходів, дерев'яних меблів, меблевих фасадів, дерев'яних кухонних стільниць, дерев'яних підвіконь, дерев'яних вікон, дерев'яних дверей, елементів меблів і багато іншого.Стабільність і стійкість до деформації, гладка поверхня і однорідна деревна фактура роблять його ідеальною сировиною для меблевої та столярної індустрії. У дерев'яних сходах щит використовується для виготовлення тятив і косоурів, сходових майданчиків і забіжних ступенів. Якщо драбина металева, то столярна плита - ідеальний матеріал для обшивки металлокаркаса. Меблевий щит незамінний при виготовленні дерев'яних сходів своїми руками.

Серед деревних порід для виготовлення столярного щита наша компанія традиційно віддає перевагу буку, як найбільш придатного матеріалу по твердості і вартості. Меблевий щит з бука добре оцінили і виробники меблів за його міцність, колір, текстуру та відносно недорогу ціну. Щит виготовляється з прохідного або зрощеного бруска, тобто буває цельноламельный (на фото внизу зліва) і зрощений по довжині (на фото внизу праворуч).

 

Цельноламельный і зрощений щит

 

                     Цельноламельный щитЗрощений щит

Цельноламельный щит, природно, дорожче сращенноламельного. Крім цього, при довжині вище 2-х метрів вартість цельноламельного щита збільшується ще на 20 %.

При виробництві дерев'яних сходів найбільш часто використовуються два типи конструкції: сходи на косоурах і сходи на тятивах.

Тятиви і косоури - це несучі частини сходів (балки, на які кріпляться сходинки), і відрізняються вони один від одного лише способом кріплення ступенів. На косоур східці укладають зверху, a до тятив кріпляться збоку.

                 Сходи на тятивах                                            , Сходи на косоурах

                                                      

В обох конструкціях марш сходів складається із ступенів і похилих несучих балок, тому тятиви і косоури широко застосовують як професійні cтоляра, що займаються виготовленням сходів, так і ті, хто вирішив зібрати сходи своїми руками.

Весь товар виготовлений з екологічно чистої деревини і має вологість 8-12 %, необхідну для подальшої правильної експлуатації.

Термін придатності не обмежений при дотриманні умов зберігання комплектуючих для дерев'яних сходів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner