117 відгуків
VIBER для замовлень +380 (50) 559-46-60

У зв'язку з тим, що виробництво знаходиться за містом в зоні поганого мобільного зв'язку, замовлення і повідомлення для компанії можна відправити на Viber +380 (50) 559-46-60 або електронну пошту - zakaz@balyasina.com.ua.

Лестницы. Комплектующие для Деревянных Лестниц. Мебельный Щит.
+380 (97) 089-21-87
+380 (50) 559-46-60
+380 (50) 559-46-60

Про нас

Більше 20 років наша компанія займається продажем лісоматеріалів, приділяючи особливу увагу якості продукції. Дерево завжди вважалося найбільш екологічно чистою сировиною для будівництва, a його використання надає інтер'єру особливий комфорт і затишок. Основним напрямком нашої компанії є виготовлення та реалізація комплектуючих для дерев'яних сходів. Ми виготовляємо і пропонуємо балясини, сходи, поручні (перила), подперильники, подбалясенники, тятиву, косоури, щити, майданчики та інші деталі для виготовлення сходів. Мебліний щіт з бука добре оцінили виробники меблів за його міцність, колір, текстуру та недорогу ціну. Весь товар виготовлений з екологічно чистої деревини цінних порід і має вологість 8-12 %, необхідну для подальшої правильної експлуатації.

Крім цього, y нас можна придбати лісоматеріали для обробки стін - вагонку, а також великий асортимент погонажних пиломатеріалів - калібровану і стругану з 4-х сторін суху рейку і брусок, наличник і плінтус різної ширини і форми, нащільник, кутники внутрішні і зовнішні, штапик.

Не зупиняючись на досягнутому, постійно розвиваючись і знаходячи нових ділових партнерів, було розпочато виробництво міжкімнатних дверей на замовлення, виготовляються з високоякісного МДФ-плити підвищеної міцності і вологостійкої плівки ПВХ.

 

 

 

Інформація про компанію

Назва:
ЧП Стойка
Тип компанії:
Виробник

Організаційно-правова форма та капітал

Організаційно-правова форма:
Приватне підприємство

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner