117 відгуків
VIBER для замовлень +380 (50) 559-46-60

У зв'язку з тим, що виробництво знаходиться за містом в зоні поганого мобільного зв'язку, замовлення і повідомлення для компанії можна відправити на Viber +380 (50) 559-46-60 або електронну пошту - zakaz@balyasina.com.ua.

Лестницы. Комплектующие для Деревянных Лестниц. Мебельный Щит.
+380 (97) 089-21-87
+380 (50) 559-46-60
+380 (50) 559-46-60

Балясини

  Балясини являють собою стійки між ступенями і поручнем або підлогою і поручнем в перильном огорожі сходів, балконів і балюстрад. Іноді, також, можна зустріти назву подперильные, рядові або малі балясини. Будучи одним з основних елементів дизайну, вони надають сходах індивідуальний вигляд і естетичну привабливість, підкреслюють заможність господаря будинку, так як від зовнішнього вигляду балясин залежить і загальний вигляд сходів. Навіть найпростішу сходи можна значно перетворити c допомогою дерев'яних балясин. Саме балясини, на чолі з опорним стовпом, виробляють перше враження на людину, коли він дивиться в бік сходів. Вишикувані в ряд балясини - це "образ" вашої сходи. Адже ступені, практично, у всіх однакові, а ось малюнок балясин може бути різним.

За формами, за способом виготовлення (a, відповідно, і за ціною) дерев'яні балясини умовно поділяються на 3 групи:

1.     Точені балясини. Виконуються на звичайних токарних верстатах і мають форму тіл обертання.

2.     Фрезеровані балясини, на яких присутні різні види нарізки (поздовжня, гвинтові, коса тощо).

3.     Балясини з елементами різьблення. Ці вазони виготовляються c допомогою багатоосьова верстатів c ЧПУ.

 

Крім декоративної функції, балясини виконують ще й захисну, запобігаючи від можливого падіння зі сходів і забезпечуючи безпеку спуску і підйому.

На сходовому марші балясини, як правило, встановлюють по одній або по дві на кожну щабель або на тятиві по одній або по дві на кожен крок підйому. На горизонтальному ділянці балюстради відстань між центрами балясин, з точки зору безпеки, повинно бути в межах 15 - 20 см. Така вимога пред'являється для того, щоб діти не змогли пролізти крізь огорожу. Поручень до балясин, зазвичай, кріпиться за допомогою подперильника.

І, природно, важливо захистити балясини від впливу негативних факторів (перепади температури, волога тощо). Матеріал, з якого виготовлені балясини, повинен бути оброблений спеціальним захисним шаром.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що квадрати пропонованих балясин не мають строго прямокутну форму. Це обумовлено технологічним процесом і не впливає на загальний зовнішній вигляд огорожі.

Пропонуємо асортимент балясин з бука, дуба та ясена в якості стандартних, типових позицій у наявності зі складу готової продукції, яка користується особливою популярністю як y професійних столярів, які займаються виготовленням сходів, так і y тих, хто вирішив зібрати сходи своїми руками.

Термін придатності балясин не обмежений при дотриманні умов зберігання комплектуючих для дерев'яних сходів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner